1997'den beri önce Ankara'da sonra Bolu'da hizmet gösteren firmamız, gün ve gün büyüyerek sizlere ulaşmıştır. Bolu’da güvenilir ve bilinir bir çok markanın distribütörlüklerini bünyesine alarak satış dağıtım hizmetlerini en iyi şekilde yapma yolunda ilerlemektedir. Bolu'da Toptan, Perakende ve Ev Dışı Tüketim kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini sağlamakta; bu kapsamda otel, kafe, restoranlar , okul kantinleri, hastaneler, yurtlar gibi noktaları kapsayacak tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.


           Hedefimiz hizmet kalitemizden ödün vermeden yerel çapta faaliyet gösteren bir Ev Dışı Tüketim firması olarak devam etmek ve ulusal olarak tüm Türkiye'de hizmet etmeye başlamaktır. Firma olarak hizmet verdiğimiz Ev Dışı Tüketim noktalarına ve diğer müşterilerimize kesintisiz, yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktayız.  


          Misyonumuz, faaliyette bulunduğumuz alanda tedarikçileri ile müşteri beklentileri doğrultusunda, insan sağlığını ön planda tutan ürünleri ve hizmetleri müşterilerine sunmak için faaliyette bulunmaktır. 

         Müşteri ve Tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, standartlara uygun KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamayı, Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemi Politikalarında yer alan hedef ve yönetim taahhütlerine tüm çalışanların katılımı ile ulaşmayı, çalışan sağlığı ve iş güvenliği tehlikeleri ile ilgili yükümlü olduğu yasal mevzuata uyarak, çalışanlar ve ziyaretçiler için sağlıklı bir iş ortamı sağlamayı kendimize görev biliriz.