Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle üye olurken dolduracağınız üye formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir. Siparişiniz, girmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilecektir. Ürün teslimatı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanız gerekmektedir.


Siparişim nasıl gönderilecek?

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz .......................................................... gönderilmektedir.


Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak?

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde dağıtıma çıkarılacaktır. Ürününüz dağıtıma çıkarıldığında tarafımızdan size bilgi verilecek ve teslim hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır. Ödemelerinizi Visa, Visa Electron ve Mastercard, American Express kredi kartları ile yapabilirsiniz.


Siparişimin durumumu nasıl takip edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.


İade ve İade Süreci

...............................................................................


Memnuniyet, şikayet, görüş ve önerileniz bizim için değerlidir. ................................... nolu telefondan ya da ............................................ e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.